Kurumsal


Kurumlara Özel Çalışmalarımız


Çiçek Pazarı olarak, ofis aktiviteleri, açılışlar, terfi kutlamaları, toplantı ve etkinlikler gibi kurumsal organizasyonlarınızda; doğum günü ve düğün gibi kişisel aktivitelerinizde size özel ürünler tasarlıyor Çiçek Pazarı kalitesiyle çeşitli alternatiflerle destek oluyoruz. Planladığınız organizasyonun gerçekleşmesi için, istediğiniz tasarımları hizmetinize sunuyoruz.

Müşteri ve İş Ortaklarınıza Hediyeler


Firmanız, personeliniz, müşterileriniz ve iş ortaklarınız için kişiye özel olarak tasarlanmış, her biri birbirinden renkli ve çeşitli alternatiflerle hazırlanmış hediye seçenekleri sunuyoruz. Geniş kurumsal hediye yelpazemiz ile, dilediğiniz tarzda çalışmalar gerçekleştiriyor, zengin içerikler sağlıyoruz.

Kurumsal Müşterileri Anlayışımız


Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren Çiçek Pazarı, kurumların çiçek ürün veya hizmet ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satış kanalını oluşturmuştur. Çiçek Pazarı bu alanda yapılandırdığı Kurumsal Satış organizasyonu ile Türkiye çapındaki tüm şirketlere hizmet vermektedir. Çiçek Pazarı, kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti birarada sunmaktadır.

Nasıl Yardımcı Olalım?

İletişim Bilgilerimiz

  Akdeniz Cad.No:1 Anıttepe-Çankaya-ANKARA
  ( 0 850 ) 303 82 29 - 0 312 231 51 91
  info@cicekpazari.com.tr

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş